Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Września 1939 r.
w Lisewie Malborskim

28 sierpnia 2020 14:39 | Aktualności

Zmiany w harmonogramie rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021

Biorąc pod uwagę prognozę pogody na 01.09.2020 r. (wtorek) niestety jestem pełen obaw co do możliwości przeprowadzenia apelu na boisku szkolnym.

W związku z tym proszę o dostosowanie się do następujących zasad:

1. Oddziały przedszkolne oraz klasy I-IV od godz. 9.00 będą miały spotkanie z dyrektorem oraz wychowawcami na sali gimnastycznej. Wszystkich obowiązują maseczki, dezynfekcja rąk oraz zachowanie odstępu społecznego. Uczniowie i ich rodzice lub prawni opiekunowie (jeden rodzic na jedno dziecko) wchodzą na salę w następujący sposób:

oddziały przedszkolne oraz klasa I wejsciem bocznym przy sali gimnastycznej, a klasy: II, III i IV wejściem tylnym do sali gimnastycznej.

2. Pozostałe klasy (bez rodziców lub opiekunów) będą miały spotkania z wychowawcami w wyznaczonych salach lekcyjnych:

kl. V - sala nr 7
kl. VI a - sala nr 20
kl. VI b - sala nr 25
kl. VII a - sala nr 15
kl. VII b - sala nr 26
kl. VIII - sala nr 16.

Na teren szkoły w/w klasy wchodzą w następujący sposób (obowiązuje dezynfekcja rąk oraz odstępy od uczniów ok. 1,5 m):

wejście boczne do budynku głównego: klasy V, VIIa, VIII
wejście główne: klasy VIa, VIb, VIIb

Opiekę świetlicową nad dziećmi w tym dniu sprawuje p. Małgorzata Adamczyk.

dyrektor szkoły
Maciej Dunajski